Mniejsze zainteresowanie prawem jazdy. Krótszy czas oczekiwania na egzamin

word lublin egzamin prawo jazdy samochód egzaminacyjny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ponad miesiąc – tyle jeszcze w grudniu ubiegłego roku wynosił czas oczekiwania na egzamin praktyczny na prawo jazdy w WORD Lublin. Mamy dobrą wiadomość – aktualnie na swoją kolej czeka się… kilka dni.

Ile czeka się na egzamin na prawo jazdy?

WORD Lublin na swojej stronie podaje, że aktualny czas oczekiwania na egzamin teoretyczny dla wszystkich kategorii to około 7 dni. W Lublinie kursanci od momentu zgłoszenia do egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii B muszą czekać około 3 dni. W grudniu czas oczekiwania na egzamin wynosił ponad miesiąc.

Poniżej publikujemy średni czas oczekiwania na egzamin praktyczny dla pozostałych kategorii w WORD Lublin (stan na 17.01.2022):

  • Kategoria BE – 2 tygodnie
  • Kategoria C – 1,5 tygodnia
  • Kategoria CE – 2 tygodnie
  • Kategoria D – 1 tydzień
  • Kategoria T – 1 tydzień
Czas oczekiwania na egzamin WORD Lublin - stan na 17.01.2022
Czas oczekiwania na egzamin WORD Lublin – stan na 17.01.2022

Na egzamin na prawo jazdy można się zapisać przez Internet za pośrednictwem strony info-car.pl. Założyliśmy tam konto i postanowiliśmy sprawdzić, jak długo trzeba czekać na egzamin kategorii B. Dzisiaj, w momencie szukania wolnych terminów, jest poniedziałek 17 stycznia.

W piątek 21 stycznia zostało jeszcze dziesięć wolnych slotów na egzamin praktyczny. W przyszłym tygodniu nie powinno być problemu z praktyką, codziennie można znaleźć po kilka-naście wolnych terminów.

Wolne terminy na egzamin praktyczny kat. B 21 stycznia w WORD Lublin
Wolne terminy na egzamin praktyczny kat. B 21 stycznia w WORD Lublin | info-car.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.