Pięciu młodych zawodników Akademii Piłki Nożnej Lublinianka zostało powołanych na konsultacje szkoleniowe kadry województwa lubelskiego. Czterech graczy z rocznika 2011 trenowało w Poniatowej w dniach 9-11 września, a zawodnik z rocznika 2012 weźmie udział w szkoleniu U-13 na obiektach Sygnału Lublin.
Młodzi zawodnicy Lublinianki w kadrze wojewódzkiej
Czterech piłkarzy Akademii Piłki Nożnej Lublinianka, Adam Jaworzyński, Piotr Osobiński, Nikodem Bodzak i Adrian Juszka, zostało powołanych na zgrupowanie kadry U-14. Konsultacje odbyły się w Poniatowej, gdzie młodzi gracze trenowali pod okiem trenerów wojewódzkich w dniach 9-11 września 2024 roku.
Aleksander Popławski na konsultacji U-13
Kolejny z wyróżnionych zawodników, Aleksander Popławski z rocznika 2012, odbędzie konsultację szkoleniową kadry U-13 na obiektach Sygnału Lublin. To kolejny dowód na rozwijający się potencjał młodych graczy z Lublinianki.
Czy kibicujesz młodym zawodnikom Lublinianki? Zostaw komentarz lub udostępnij tę wiadomość, aby pokazać wsparcie dla młodych talentów!
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię