Młodzi mężczyźni włamali się do stoiska w galerii handlowej. Kto ich rozpoznaje?

Kradzież ładowarek w galerii handlowej Lublin Plaza | fot. KMP Lublin

Policjanci zwracają się do mieszkańców miasta o pomoc w ustaleniu danych dwóch mężczyzny, którzy włamali się do stoiska w jednej z galerii handlowych w Lublinie.

Do zdarzania doszło na terenie galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów dwaj mężczyźni podeszli do wysepki z akcesoriami do telefonów komórkowych, gdzie chwilowo nie było sprzedawcy.

Jeden z nich przeskoczył przez ladę i ukradł ładowarki indukcyjne o wartości 750 złotych. Drugi w tym czasie pilnował czy nikt nie nadchodzi” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV Policji w Lublinie przy ul. Zana 45 pod nr tel. 81 535 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.