Mleko za darmo w Lidlu. Co trzeba zrobić? Jest jeden warunek

mleko
Mleko | fot. Adobe Stock

Mleko za darmo w Lidlu? Tak, ale nie dla wszystkich. Sklep wdraża nową ofertę w ramach akcji „Lidl Plus chroni rodziny przed inflacją”. Od 16 do 19 sierpnia klienci, którzy korzystają z aplikacji Lidl Plus, będą mogli niemało zaoszczędzić dzięki promocji na mleko. Na czym ona polega?

Co w Lidlu za darmo?

Lidl znów zaskoczy swoich klientów. Po niedawnych promocjach na darmowe masło i ser gouda, ze 100 proc. zwrotem ich ceny, już od wtorku 16 sierpnia we wszystkich sklepach sieci rozpocznie się nowa akcja promocyjna. Ze specjalnej oferty klienci będą mogli skorzystać do 19 sierpnia, lub do wyczerpania zapasów.

Tym razem każdy klient może liczyć na zwrot 3,19 zł, wystarczy kupić mleko w kartonie Pilos 3,2% 1 l i zeskanować aplikację Lidl Plus. Klienci otrzymają 100% zwrotu ceny w postaci kuponu rabatowego na kolejne zakupy za minimum 10 zł.

Szczegóły dotyczące tej promocji zawarto w aplikacji Lidl Plus.

Lidl promocja na mleko za darmo
Lidl promocja na mleko za darmo

O Lidlu

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje w przybliżeniu 11 550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.