Mistrzu, gdzie jesteś? Policja szuka wandala, który zniszczył słupki oświetleniowe (WIDEO)

głęboka policja wandal słupki karateka

Policja szuka mężczyzny, który będąc pod wpływem prawdopodobnie alkoholu zniszczył słupki oświetleniowe przy ul. Głębokiej w Lublinie. „Niewątpliwie mamy do czynienia z „mistrzem”” – komentuje policja.

 

– Mimo, że kopanie nie jest jego najmocniejszą stroną to jednak dzięki dużej determinacji udało mu się pokonać trzy oświetleniowe słupki – mówi Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

 

Łączna suma strat w tym przypadku to 2 500 zł. Kwota mogłaby być wyższa, ale kilka z kopnięć wandala, mimo chęci, nie trafiło do celu.

 

Mistrzu, gdzie jesteś?

– Jeżeli znacie tego mężczyznę, podzielcie się swoją wiedzą. My też bardzo chcielibyśmy go poznać – zaapelowali policjanci. Informacje można przekazać anonimowo. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. (81) 535-48-00.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Alkohol taki dobry, po rakotwórczych papieroskach albo po morderczej marihuanie by biegał i zabijał, dobrze że to tylko procenty i na 2,5 koła się skończyło, nie wiadomo do czego mogły doprowadzic go inne uzywki, strach pomyśleć!