,,Mistrzowie” parkowania. Lipcowe zestawienie

TŁO
Mistrzowie parkowania w Lublinie

Wakacje powoli chylą się ku końcowi, jednak ,,mistrzowie” parkowania kwitną w najlepsze. Poniżej, wybraliśmy dziesięć najlepszych, złapanych przez Was – niczym Pokemony – gwiazd. Wasze zdobycze możecie przysyłać na adres: [email protected].

 

10. Zaczynamy skromnie z czarnym Oplem, zaparkowanym na wyłączonej z ruchu strefy. Z racji tego, że zostawił trochę miejsca dla pieszych, ląduje tylko na dziesiątym miejscu naszej listy.

a

 

9. Kolejna pozycja, to też już pewnego rodzaju „klasyka parkingowa”. Stary Lanos zaparkowany na miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Gorący apel – szanujmy się nawzajem!

f

 

8. Jeśli ktoś jest zdziwiony tym, co za chwilę zobaczy na zdjęciu poniżej, to polecamy zajrzeć na wcześniejsze listy „mistrzów” parkowania, albo udać się do najbliższej galerii handlowej. Takie rzeczy dzieją się w Lublinie na porządku dziennym.

b

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To Polo to pewnie wybryk grupki poj…ch ludzi, ktorzy urzadzili sobie zawody strongmenow…..

  2. Chcecie zobaczyć mistrzów parkowania? Jedzicie na parking pod zamkiem, w każdą niedzielę można by było zrobić 2x większą galerię zdjęć.