Mistrzostwa dziennikarzy w bowlingu. Spotted Lublin na drugim miejscu

Mistrzostwa Lubelszczyzny Dziennikarzy w Bowlingu | fot. Cumulus PR

W piątek 7 grudnia w klubie Masters w Tarasach Zamkowych odbyły się I Mistrzostwa Lubelszczyzny Dziennikarzy w Bowlingu. Redakcja Spotted Lublin na drugim miejscu!

W zmaganiach wzięło udział 28 dziennikarzy z 11 redakcji z Lublina i regionu. Mistrzostwa Lubelszczyzny Dziennikarzy w Bowlingu rozegrano w trzech kategoriach.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet zwyciężyła Justyna Dobrzyńska z Faktu, na drugim miejscu znalazła się Anna Marciniak z Eska Lublin a trzecią pozycję zajęła Ewa Pajuro z Kuriera Lubelskiego.

W klasyfikacji mężczyzn najlepszy okazał się Zbigniew Goljanek z Dziennika Wschodniego. Drugie i trzecie miejsce przypadło redakcji Spotted Lublin i zajęli je kolejno: Dominik Wąsik i Kamil Jastrzębski.

W trakcie turnieju o złoty puchar zawalczyły także wszystkie redakcje w klasyfikacji drużynowej. Najlepsi okazali się dziennikarze z Dziennika Wschodniego. Tuż po nich na podium znaleźli się dziennikarze ze Spotted Lublin. Trzecie miejsce przypadło natomiast ekipie z Lubelska.tv.

Chcielibyśmy podziękować organizatorom, czyli agencji Cumulus PR i klubowi Masters za zaproszenie. Serdecznie gratulujemy również kolegom z Dziennika Wschodniego, niewiele brakowało 😉

Krótka fotorelacja

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.