Miss Chmielaków 2018. Zobacz kandydatki

Milena Litwin kandydatką do Miss Chmielaków 2018 | fot. Krzysztof Kozorys

Znamy już kandydatki do tytułu Miss Chmielaków 2018. Finał konkursu odbędzie się w sobotę 18 sierpnia o godz. 18.00 na scenie głównej Rynek.

Kandydatki na Miss Chmielaków zaprezentują się w sukienkach koktjalowych, strojach codziennych oraz kostiumach kąpielowych.

Czytaj także: Chmielaki 2018. Sprawdź, kto wystąpi w Krasnymstawie [PROGRAM]

A już dziś można wybierać Miss Internetu. Autorem zdjęć jest Krzysztof Kozorys, a wizaż zapewnia Aesthetic – profesjonalna szkoła wizażu i stylizacji. Sylwetki kantydatek znajdują się na kolejnych stronach.

Dalej

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tylko po co tam ukrainka?‍♂️?‍♂️?‍♂️..Nie Rozumiem u Siebie niech startuje…

  2. Dlaczego zdjęcie pani Litwin pojawia się jako pierwsze zaraz po wczytaniu każdej kolejnej strony? Nieco to naprowadzające jak głosować.
    Nie można było dać grupowego wszystkich pań jako zdjęcie nagłówkowe?

  3. Mogliście darować sobie te zdjęcia w kostiumach kąpielowych, bo w kontekście charakteru tej imprezy jest to dość żałosne