Ministerstwo Zdrowia: Zmarła czwarta osoba zarażona koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce

pilne szpital
Zdjęcie ilustracyjne

W Polsce stwierdzono czwarty przypadek śmiertelny koronawirusa SARS-CoV-2. To 67-letni mężczyzna, który od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące.

„Mamy 21 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 10 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. mazowieckiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego, 1 osoby z woj. lubelskiego, 1 osoby z woj. wielkopolskiego, 1 osoby z woj. podkarpackiego. Pacjenci są w stanie stabilnym. Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem” – poinformowało w poniedziałek 16 marca o godz. 21 Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie z przykrością resort zdrowia poinformował, że zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem w Polsce. To 67-letni mężczyzna, który od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące. Chory przebywał w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie).

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem.

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.