Minister zdrowia: O wakacjach, jakie mieliśmy do tej pory, możemy w tym roku zapomnieć

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Według ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego nadchodzące wakacje będą wyglądać inaczej niż mieliśmy do tej pory. Szef resortu zdrowia zakłada, że w tym roku nie odbędą się letnie obozy czy kolonie.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski był we wtorek gościem Porannej rozmowy w RMF FM. Szef resortu zdrowia potwierdził, że od 19 kwietnia rozpocznie się stopniowe odmrażanie polskiej gospodarki. Jego zdaniem izolacja, choć kosztowna, to przyniosła dobre rezultaty w walce z koronawirusem.

Wielu Polaków zastanawia się, czy planowanie wakacji ma jakikolwiek sens. – O takich wakacjach, jak sobie wyobrażamy i jakie mieliśmy do tej pory, możemy zapomnieć, dlatego że nie ma żadnych danych naukowych, które by powiedziały: epidemia wygaśnie z powodu lata” – mówił w Porannej rozmowie w RMF FM minister zdrowia Łukasz Szumowski.

W czasie tegorocznych wakacji nie będą najpewniej organizowane kolonie dla dzieci. – Możemy zakładać, że nie będzie kolonii i obozów letnich – ogłosił Szumowski.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Słyszałam ze na granicach nie sa wszyscy sprawdzani są osoby które przekroczyły granicę i nic… Czy może ktos sie wypowiedzieć bo sa osoby ktore nie mtsla i nawet nie sa na kwaranntanie