Miłośnicy jabłek i cydru doczekali się swojego święta. Lubelskie Święto Młodego Cyru

Miłośnicy jabłek i cydru doczekali się swojego święta. Lubelskie Święto Młodego Cyru - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

W sobotę 20 września na Rynku Starego Miasta w Lublinie odbędzie się Lubelskie Święto Młodego Cydru. Wydarzenie łączy w sobie ideę promocji polskich jabłek i naturalnych produktów, takich jak wysokiej jakości polskie cydry produkowane tradycyjnymi metodami, ze świeżych jabłek. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje.

swieto_cydruPodczas lubelskiego Święta będzie można spróbować kilku odmian jabłek i wielu rodzajów cydru, ale również zobaczyć, jak powstaje sok z jabłek, a nawet poznać sprawdzoną recepturę na domowy cydr.

Organizatorzy zdradzają, że na Rynku Starego Miasta powstaną m.in. strefa orzeźwienia (degustacje cydrów), strefa smaku (jabłka i regionalne przysmaki), strefa sztuki (wystawy, budka fotograficzna, warsztaty kreatywne), leżakowa strefa chilloutu (food trucki) i wieczorna scena muzyczna.

 

 

20 września na Rynku Starego Miasta w Lublinie odbędzie się najbardziej jabłkowy piknik w Polsce: Lubelskie Święto Młodego Cydru.

Na uczestników czekać będą liczne atrakcje:

• strefa orzeźwienia – degustacje cydrów

• strefa smaku – jabłka i regionalne przysmaki

• strefa sztuki – wystawy, Budka Fotograficzna, warsztaty kreatywne

• leżakowa strefa chilloutu – food trucki

• wieczorna scena muzyczna

Na scenie koncertowej zagrają z tej okazji Natalia Natu Przybysz i Tymon Tymański & The Transistors.

f4768bd0ca5dc58fcb6f45ab4b791991

materiały organizatora & dziennikrolniczy.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.