Mikołaje za kierownicami autobusów i trolejbusów MPK Lublin

mikołaje za kierownicą autobusów mpk lublin
Mikołaj za kierownicą trolejbusu MPK Lublin | fot. Rafał Nieściór

Kierowcy ubrani w stroje Mikołajów, zasiądą za kierownicą lubelskich autobusów i trolejbusów. To akcja, jaką lubelskie MPK przygotowało z racji przypadających 6 grudnia Mikołajek.

We wtorek, 6 grudnia, część kierowców autobusów i trolejbusów MPK Lublin, zamiast służbowego stroju, włoży czerwone bluzy i czapki Mikołajów. Będzie można ich spotkać do wieczora na niemal wszystkich liniach obsługiwanych przez MPK. Kierowcy będą przekazywać stroje swoim popołudniowym zmiennikom.

– Liczymy na to, że – podobnie jak w latach ubiegłych – inicjatywa spotka się z zadowoleniem pasażerów. Rokrocznie mamy szereg pozytywnych odzewów i reakcji, dlatego postanowiliśmy wykorzystać to doświadczenie również w tym roku – informuje Weronika Opasiak, rzecznik MPK Lublin.

Przypomnijmy, że mikołajkową tradycję w MPK rozpoczęło w 2012 r. dwóch kierowców jeżdżących na linii nr 10. Wówczas sami postanowili przebrać się za Mikołajów.

(fot. Rafał Nieściór)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.