Mikołaj doradza w zakupach i dopłaca 10% w Outlet Lublin!

Promocja mikołajkowa Outlet Lublin
Wraz z początkiem akcji promocyjnej w Outlet Lublin pojawiła się świąteczna atmosfera | Outlet Lublin

Przedświąteczny szał zakupowy trwa. Outlet Lublin, centrum outletowe znajdujące się przy ul. Mełgiewskiej 16D w Lublinie, przygotował dla swoich klientów coś specjalnego na te święta. Będziecie mile zaskoczeni z takiego obrotu spraw.

Świąteczna dopłata do paragonu w Outlet Lublin

W dniach 15-23 grudnia w outlecie zawita św. Mikołaj, a każdy klient będzie mógł uzyskać od niego świąteczną dopłatę do swojego paragonu. Co trzeba zrobić?

Outlet Lublin z nowymi promocjami
Outlet Lublin to dobrze znane lubelskie centrum outletowe. Na przełomie 2023 i 2024 roku rozpoczyna się nowy etap jego historii | fot. Outlet Lublin

Wystarczy zabrać św. Mikołajowi jego świąteczną szarfę, a będzie on towarzyszył nam na zakupach, w których chętnie doradzi i do których ceny dopłaci 10%!

Outlet Lublin — gwarancja obniżonych cen i regularne mega promocje

Znakami charakterystycznymi Outlet Lublin są gwarancja obniżonych cen oraz regularnie pojawiające się dodatkowe promocje. Wszystkie dostępne tam produkty przecenione są co najmniej o 30% względem swoich cen bazowych. Świąteczne 10% zniżki na paragonie to dodatkowy bonus do obniżonych cen znajdujących się na metkach w salonach Outlet Lublin.

Znane marki w Outletowych cenach
Outlet Lublin znany jest z bogatej oferty modowej. Niedawno otworzyły się tam sklepy marek Bytom, Wólczanka i Vistula | fot. Outlet Lublin

Prezentownik św. Mikołaja. Mnóstwo prezentowych inspiracji dla Ciebie

Outlet przygotował we współpracy ze św. Mikołajem także prezentowniki w formie artykułów online, które mogą stanowić źródło inspiracji podczas przedświątecznych zakupów.

Prezentowniki podzielone są tematycznie: w zależności od indywidualnych potrzeb, klienci mogą przeczytać o prezentach dla kobiet lub dla mężczyzn, o prezentach w progu cenowym 100 albo 200 PLN, a także o samej sztuce przedświątecznego oszczędzania niezależnie od tego, jakich podarunków musimy upolować w danym roku najwięcej.

Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na stronie outlet-lublin.com.pl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.