Mieszkanka Lublina wygrała pół miliona złotych w loterii „Wygraj mieszkanie z Biedronką”

Pani Małgorzata z Lublina wygrała w loterii "Wygraj mieszkanie z Biedronką"
Pani Małgorzata z Lublina wygrała w loterii "Wygraj mieszkanie z Biedronką" | fot. Biedronka

Pani Małgorzata z Lublina jest jedną z pięciu osób, które wygrały pół miliona złotych w losowaniu z 5.04 loterii „Wygraj mieszkanie z Biedronką”. Mieszkanka Lublina będzie mogła kupić teraz mieszkanie lub dom.

Na początku lutego Biedronka wystartowała z loterią „Wygraj mieszkanie z Biedronką”, w której pula nagród wynosi blisko 28 milionów złotych. 50 zwycięzców otrzyma po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Wygrać może każdy klient, który od 7 lutego do 16 kwietnia zrobi zakupy z aktywną kartą Moja Biedronka, w jednym ze sklepów sieci Biedronka za co najmniej 99 złotych.

Mieszkanka Lublina wygrała mieszkanie od Biedronki

W losowaniu 5 kwietnia szczęście uśmiechnęło się do pani Małgorzaty z Lublina. To jej numer losu został wylosowany w loterii z 5.04. Zgodnie z regulaminem zyskała prawo do nagrody w postaci 500 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup domu lub mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Poza nią, nagroda w postaci 500 tys. zł na zakup mieszkania trafi również do pana Kamila z Zamościa.

Zobacz także: Wygraj mieszkanie z Biedronką. Wyniki losowań loterii Biedronka – zwycięzcy

Loteria „Wygraj mieszkanie z Biedronką”. Jakie są zasady? Jak zarejestrować los?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.