Mieszkanka Lublina straciła ponad milion złotych przez mężczyznę z Tindera

aplikacja randkowa tinder
Tinder | fot. pixabay.com

Ponad milion złotych straciła 40-letnia mieszkanka Lublina, która padł ofiarą oszusta z Tindera.

40-latka oszukana na ponad milion złotych

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie nadkom. Kamil Gołębiowski, we wtorek (11.06) 40-letnia mieszkanka Lublina powiadomiła policjantów o oszustwie. Kobieta oświadczyła, że na portalu randkowym poznała mężczyznę, który po pewnym czasie zaproponował jej inwestycję w złoto.

„Początkowo kobieta przekazywała małe kwoty i wydawało jej się, że osiąga zyski. Gdy sprawcy uśpili jej czujność, pojawiła się okazja inwestycji na znacznie większą skalę. Kobieta zgodnie z instrukcjami przekazała ponad milion złotych” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski.

Jak się okazało, pieniądze trafiły na zagraniczne rachunki bankowe. Dopiero po fakcie zorientowała się, że to oszustwo i zgłosiła się na policję. Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego oszustwa.

Policjanci przestrzegają, że obietnica osiągnięcia bardzo wysokich zysków jest nieprawdziwa i zazwyczaj kończy się utratą oszczędności.

„Zanim zaczniecie inwestować, warto zapoznać się ze wszystkim zasadami, jakie dotyczą tego typu działalności. Nie należy wierzyć w zapewnienia osoby, która proponuje szybki i wysoki zysk” – apeluje nadkom. Gołębiowski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.