Mieszkaniec Lubartowa za jedyne 5 zł wygrał 5 tysięcy co miesiąc przez 20 lat

lotto

Świąteczne losowania Lotto przyniosły aż siedem głównych wygranych. Jedna z nich padła w Lubartowie. Gracz przez najbliższe 20 lat będzie dostawał co miesiąc 5 tys. złotych.

Najwięcej wygranych padło w Wigilię, w tym aż trzy główne wygrane w coraz bardziej popularnej grze Ekstra Pensja. Główną wygraną jest tam wypłacana przez 20 lat co miesiąc kwota pięciu tysięcy złotych. Daje to po 20 latach w sumie milion dwieście tysięcy złotych.

Szczęśliwiec wydał tylko 5 złotych metodą na chybił trafił w kolekturze przy ul. Lubelskiej 79 w Lubartowie. Przez najbliższe 20 lat to On będzie otrzymywał comiesięczną pensję w wysokości 5 tys. złotych.

fot. pl.wikipedia.org

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.