Mieszkańcy wyczuli zapach gazu na klatce schodowej

straż pożarna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Strażacy zostali dziś przed południem poinformowani, że na jednej z klatek w bloku przy ul. Pana Tadeusza czuć zapach gazu.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 11.08″ – mówi dyżurny stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie. – „Osoba, która do nas zadzwoniła, alarmowała, że na klatce schodowej w bloku przy ul. Pana Tadeusza wyczuwalny jest zapach gazu i prosiła o szybką interwencję.”

Na miejsce zadysponowanych zostało cztery zastępy straży pożarnej. Wezwano też pogotowie gazowe, którego pracownicy szybko zlokalizowali wyciek. Jak się okazało stężenie ulatniającego się gazu nie było na tyle duże, by przeprowadzić ewakuację całego bloku.

Około godz. 11.40 działania służb ratunkowych się zakończyły.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.