Mieszkańcy walczą o przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola do Lublina

Świąteczne ciężarówki Coca-Coli | mat. prasowe

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola wkrótce ruszą w kolejną trasę po Polsce. W tym roku ciężarówki Coca-Cola odwiedzą tylko trzy miasta. Gdzie się zatrzymają? O tym zadecydują internauci.

Wielkie, czerwone ciężarówki Coca-Cola, które od lat kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia, wyruszą w trasę po Polsce po raz szósty. Wciąż nie wiadomo jednak, gdzie się pojawią. Coca-Cola postanowiła pozostawić wybór internautom, którzy wybiorą trzy miasta w Polsce, w których w tym roku zawitają świąteczne ciężarówki Coca-Cola.

Głosujesz – ustalasz tegoroczną trasę świątecznych ciężarówek Coca-Cola

Na stronie Coca-Coli na Facebooku trwa pierwszy etap plebiscytu, w którym to internauci zdecydują, do którego miasta przyjadą świąteczne ciężarówki. Wystarczy wejść TUTAJ i wpisać w komentarzu – #Lublin. Głosowanie trwa do 01.12.2019 do godz. 23:59!

W jego wyniku wyłonione zostanie 10 miast z największą liczbą hashtagów, które wejdą do kolejnego etapu, który odbędzie się na Facebooku Coca-Coli 06.12.2019 w godz. 15:00-19:00. Z nich internauci wybiorą trzy zwycięskie, do których przyjadą ciężarówki Coca-Coli.

Przypomnijmy, że ostatnie takie wydarzenie w Lublinie miało miejsce w 2016 roku. O tym pisaliśmy tutaj – Ciężarówki Coca Cola w Lublinie. Koncerty, atrakcje i pokaz fajerwerków ZDJĘCIA WIDEO

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.