Mieszkańcy walczą o nowy tor. Podpisz petycję!

Mieszkańcy walczą o nowy tor. Podpisz petycję! - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

O proteście fanów motoryzacji w ramach zamknięcia Toru Lublin pisaliśmy niedawno. Jest zgoda prezydenta miasta Lublin Krzysztofa Żuka na przejazd samochodami przez wyznaczoną tresę w ramach protestu. Mieszkańcu nie próżnują… Chcesz nowy obiekt motoryzacyjny? Podpisz petycję…

W mieście ostatniego czasu coraz głośniej o Torze Lublin. Trudno jest się pogodzić, że po niespełna 36 latach tor przestanie istnieć.

Poprzez zamknięcie toru większość maniaków przeniesie się na ulice co równa się ryzykiem. Tor to jedyny taki obiekt, gdzie legalnie i bezpiecznie kierowcy mogli „powariować”.

Krótki materiał przygotowany przez East Vision

Po sieci krąży petycja, gdzie w krótkim czasie zebrano już ponad 2 tysiące głosów. Petycja dotyczy powstania toru asfaltowego w Lublinie. Nie bądźmy obojętni, dla wspólnego dobra jakim będzie owy obiekt.

„Każdy kto potrzebuje obiektu w postaci toru asfaltowego na którym będą mogły odbywać się treningi, szkolenia, zawody, samochodowe, kartingowe, motocyklowe oraz szeroko pojęte imprezy motoryzacyjne proszony jest o podpisanie.”

Link do petycji

Legalny protest

W dniu dzisiejszym organizatorzy protestu dostali zgodę na legalny protest od prezydenta miasta Krzysztofa Żuka.

– Celem naszego wydarzenia jest pokazanie, że jesteśmy w gotowości i oczekujemy decyzji – NIE BLOKUJEMY miasta POKAZUJEMY KULTURĘ i nie utrudniamy ruchu mieszkańcom naszego miasta, chcemy, by widzieli, że warto nas wspierać – Beata Pocheć, organizatorka zgromadzenia

Trasa oraz plan przejazdu

Miejsce i data rozpoczęcia zgromadzenia: 29.01.2015 r godzina 8:50 – Urząd Miasta Lublin pikieta trwająca do 10:50

Start przejazdu: 15:30 Błonia pod Lubelskim Zamkiem

Trasa: ul. Zamojska – ul. Bernardyńska – Plac Wolności – ul. Narutowicza – ul. Lipowa – al. Racławickie – ul. Smorawińskiego – kładka Poniatowskiego – ul. Świętoduska – ul. Królewska ponowienia trasy od ul. Bernardyńskiej

Zakończenie zgromadzenia: 29.01.2015 r godzina 18:00 Błonia pod Lubelskim Zamkiem

Walczymy o nowy tor dla Lublin! Blokujemy Miasto Lublin ?

10911413_994929900536860_84218535215328545_ofot. Archiwum

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.