Mieszkańcy Lublina mogą wziąć udział w loterii. Do wygrania m.in. hybrydowa Toyota Yaris. Oto szczegóły

Hybrydowa Toyota Yaris nagrodą główną w loterii Rozlicz PIT w Lublinie
Hybrydowa Toyota Yaris nagrodą główną w loterii Rozlicz PIT w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Mieszkańcy, którzy złożyli deklarację podatkową za 2023 rok w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie i wskazali Lublin, jako miejsce zamieszkania, mogą zgłosić swój udział w loterii. Do wygrania samochód hybrydowy i 15 nagród pieniężnych o wartości od 1 do 2 tys. zł. Szczegóły poniżej.

Rozlicz PIT w Lublinie, weź udział w loterii i wygraj nagrody

Loteria to zabawa dla wszystkich, którzy wybrali Lublin jako miejsce do życia i właśnie tutaj rozliczyli swoje zeznanie podatkowe. Nie trzeba było być tu zameldowanym. Należało jedynie rozliczyć PIT, wpisując w deklaracji podatkowej lubelski adres zamieszkania i odpowiedni Urząd Skarbowy w Lublinie. W loterii nie mogą brać udziału pracownicy kadry zarządzającej Urzędu Miasta Lublin od stanowiska zastępcy dyrektora wzwyż, wraz z członkami najbliższych rodzin.

Aby zgłosić się do loterii, należy wypełnić formularz na stronie internetowej lublin.eu/PIT lub udać się do jednego z Punktów Obsługi Loterii i na miejscu wypełnić dostępny tam kupon oraz wrzucić go do specjalnej urny. Punkty znajdują się we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców, w Wydziale Komunikacji, biurowcu przy ul. Spokojnej 2 i Ratuszu.

Losowanie nagród odbędzie się 20 czerwca

Łączna pula nagród w miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” przekracza 123 tys. zł. Nagroda główna o wartości ponad 103 tys. zł to samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid o wartości jednostkowej 93 tys. zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną na pokrycie podatku dochodowego od wygranej. Nagrody I stopnia to 5 nagród pieniężnych o wartości jednostkowej 2 tys. zł. Nagrody II stopnia to natomiast 10 nagród pieniężnych o wartości jednostkowej 1 tys. zł.

Zwycięzców miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” poznamy 20 czerwca w obecności powołanej Komisji Nadzoru.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.