Miesiąc temu zginęła tu kobieta. Niebezpieczny manewr przed przejściem dla pieszych (wideo)

Kierowca jadący samochodem marki Audi A3 nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, mimo że inne pojazdy – jadące w tym samym kierunku – zwolniły i zatrzymały się, by przepuścić pieszych.

 

Przypomnijmy, że 1 sierpnia br. na przejściu dla pieszych na ul. Mełgiewskiej (nieopodal stacji paliw) w Lublinie doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej. W środę o mały włos doszło by do podobnego zdarzenia.

 

Na nadesłanym nagraniu do naszej redakcji widać, jak kierowca samochodu marki Audi A3 jadący ul. Mełgiewską w stronę centrum nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, tak jak pozostali kierowcy.

 

Tuż przed przejściem dla pieszych postanowił zmienić pas ruchu i „przecisnąć” się pomiędzy samochodami, które zwalniały. Mało tego, na pasach znajdowali się piesi, a sam kierowca zmienił pas przecinając linię ciągłą.

 

Byliście świadkami podobnych sytuacji i udało Wam się to udokumentować? Prześlij materiał do redakcji na adres [email protected]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.