Międzypokoleniowe warsztaty szydełkowania

grafika warsztaty szydelkowe
fot. Materiał organizatora

Już 18 czerwca, we wtorek, odbędą się kolejne międzypokoleniowe warsztaty szydełkowania. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli stworzyć własne koszyczki lub osłonki na doniczki. Warsztat jest przeznaczony dla osób w wieku 10-30 lat oraz powyżej 60. roku życia.

Szczegóły warsztatów

Warsztaty są bezpłatne dla osób w wieku 10-30 lat, po pobraniu biletu. Osoby powyżej 60. roku życia proszone są o przesłanie imienia, nazwiska i numeru telefonu na adres e-mail: [email protected]. Prowadzącą i koordynatorką inicjatywy jest Wanesa Zielonka.

  • Termin: 18 czerwca (wtorek), godz. 15:30
  • Miejsce: Przestrzeń młodych: Po prostu Fajne Miejsce, ul. Jana Sawy 5/lok. 9
  • Zapisy: https://app.evenea.pl/event/szydelkowaoslonkakoszyczek/
  • Kontakt: [email protected]

Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć z zapisami, ponieważ ostatnio miejsca szybko się skończyły!

Czy planujesz dołączyć do warsztatów? Podziel się swoimi doświadczeniami z szydełkowaniem w komentarzach i udostępnij ten artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.