Międzynarodowy Turniej Piłkarski na Arenie Lublin

imag0401 e1413217060285

Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin i Lubelski Związek Piłki Nożnej są organizatorami Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego LUBLIN 2014, który odbędzie się w dniach 18-19 października br. na stadionie piłkarskim Arena Lublin. W wydarzeniu weźmie udział 16 chłopięcych drużyn z 6 Miast Partnerskich Lublina, 9 lubelskich klubów sportowych oraz jeden klub sportowy z Zamościa. W rozgrywkach wezmą udział zespoły składające się z zawodników urodzonych w 2004 roku. Zawody będą rozgrywane na obiektach treningowych Areny Lublin, a mecze finałowe, o pierwsze i trzecie miejsce, na płycie głównej stadionu.

Kluby z Lublina:
SKF Vrotcovia
Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin
KS Lublininaka
Akademia Piłkarska Motor Lublin
UKS Widok SP 51
Motor Lublin S.A.
UKS Skarpa
MKS Sygnał
BKS Lublin

Zespoły zagraniczne:
Lwów – Ukraina
Kijów – Ukraina
Timişoara – Rumunia
Omsk -Rosja
Brześć – Białoruś
Poniewież – Litwa

Zespoły zaproszone:
AMSPN Hetman Zamość

Zawodnicy biorący udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej otrzymają pamiątkowe puchary, koszulki, gadżety miejskie oraz słodkie upominki  ufundowane przez Lubellę Sp. z o.o. oraz Fabrykę Cukierków „Pszczółka”. Ponadto, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. zo.o. zadbało o wodę dla uczestników Turnieju. Dla zwycięzców przewidziane są cenne nagrody.

Na stadion mogą wejść tylko osoby posiadające specjalne wejściówki. Można je otrzymać biorąc udział w konkursach na stronie www.lublin.eu oraz na profilu Miasta Lublin na Facebooku.

plakat_turniej

Regulamin Turniej Międzynarodowy

fot. spottedlublin.pl | materiały: sport.lublin.eu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.