Międzynarodowy Festiwal Iluzji Champions of Illusion w Lublinie

Międzynarodowy Festiwal Iluzji Champions of Illusion w Lublinie | fot. organizator

Najsłynniejsza międzynarodowa grupa iluzjonistów po wielkim europejskim sukcesie ponownie zawita do naszego kraju. Tym razem odwiedzą Lublin.

Tylko jeden dzień. Tylko jeden występ. Na tegoroczny Dzień Dziecka Lublin odwiedzą prawdziwe gwiazdy światowej iluzji. Międzynarodowa grupa „Champions of Illusion” podczas swojego europejskiego tourne’e wystąpi już 1 czerwca na scenie Centrum Kongresowego Lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego.

Na gościnnych występach pojawią się też znani polscy mistrzowie iluzji ze swoimi najlepszymi numerami. Będzie to niesamowite show zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Triki i sztuczki, które znamy dotąd tylko z telewizji będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. W spektaklu czynnie będzie uczestniczyła publiczność.

Początek spektaklu o 19.00. Od godz. 15.00 w holu Centrum Kongresowego rozpoczną się warsztaty, na których „czarodzieje” nauczą widzów wykonywania wielu ciekawych trików i iluzji, pokażą jak zrobić samemu czarodziejskie rekwizyty i jak z nich korzystać.

Może zamiast kolejnej lalki, czy oklepanych klocków warto na tegoroczny Dzień Dziecka zabrać pociechy do prawdziwej Krainy Czarów? Wybór pozostawiamy Wam!

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w dniu 1 czerwca o godz. 15.00 i 19.00. Bilety na warsztaty do kupienia TUTAJ, a na spektakl TUTAJ. Więcej informacji pod numerem 512 232 939.

Ps. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie. Szczegóły wkrótce!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.