Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny w Motocrossie

freestyle motocross 2014 3 e1432454882129

Dzisiaj na Majdanku, a dokładniej na dawnym poligonie wojskowym, odbędzie się druga runda Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie o Puchar Prezesa Lotto. Zawodnicy będą rywalizować  w ośmiu klasach: MX65, MX85, Początkujący, Kobiety, Weterani, Open C, Open B oraz Open A. W zawodach wezmą udział znakomici zawodnicy z Polski jak i zagranicy.

Organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania ze strony mieszkańców jak i zawodników, których ma być więcej niż w 1 rundzie. Publiczność ma zapewnioną przede wszystkim dobrą atmosferę jak i sportową rywalizacją w międzynarodowej obsadzie. Wstęp na zawody jest bezpłatny, dla zmotoryzowanych kibiców przygotowane będą parkingi.

Poniżej plan imprezy:
8.00 – Otwarcie biura zawodów, czynne będzie do zakończenia zawodów.
8.00 – 11.00 – odbiór techniczny
9.00 – treningi z pomiarem czasu, 20 minut dla każdej z klas: MX65, MX85, Początkujący, Kobiety, Open C + Weteran, Open B + Open A
11.45 – odprawa zawodników
13.00 –  Start biegów.
18.00 – zakończenie zawodów, dekoracja zawodników

Pełny plan imprezy do pobrania Tutaj.

 

fot. Archiwum

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.