Michał Żewłakow żegna się z Motorem Lublin. Pełnił funkcję dyrektora sportowego

Michał Żewłakow stracił posadę dyrektora sportowego w Motorze Lublin
Michał Żewłakow stracił posadę dyrektora sportowego w Motorze Lublin | fot. Motor Lublin

Były kapitan reprezentacji Polski Michał Żewłakow stracił posadę dyrektora sportowego w Motorze Lublin. – Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron – poinformował zarząd klubu.

Michał Żewłakow nie pracuje już w Motorze Lublin

„8 listopada 2021 roku zarząd Motoru Lublin S.A. zakończył współpracę z Michałem Żewłakowem, który przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego klubu. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron” – czytamy w komunikacie na stronie klubu.

Michał Żewłakow pracował w Motorze Lublin od 3 listopada 2020 roku i był odpowiedzialny za politykę transferową. Klub nie podaje powodu rozwiązania umowy z byłym kapitanem reprezentacji Polski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.