Miasto wprowadza „kanał przejazdowy” na pl. Zamowym [INFO]

40321051 1364931190303555 5353411077851840512 o
"Kanał przejazdowy" przed koncertem BAJMU na Placu Zamkowym | fot. Marek Poznański

Przed każdą imprezą na Pl. Zamkowym organizator będzie zmuszony do wyznaczenia „kanału przejazdowego”, dzięki któremu kierowcy będą mogli przejeżdżać przez plac przed rozpoczęciem imprezy.

„Nowy standard dla Placu Zamkowego” – tak określił wprowadzenie „kanału przejazdowego” Marek Poznański, który jest menadżerem Śródmieścia. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu zmiejszą się korki w rejonie zamkniętego na czas imprezy Placu Zamkowego.

Teraz przed każdą imprezą na Pl. Zamkowym jej organizator jest zobowiązany do wydzielenia „kanału przejazdowego”, którym będzie można przejechać z ul. Podwale do al. Tysiąclecia, nie musząc już przejeżdżać przez ul. Kowalską, ul. Furmańską i ul. Cyruliczną.

– Dzięki temu kierowcy zaoszczędzą kilkadziesiąt minut stania w korku. „Kanał przejazdowy” będzie funkcjonować w dniach poprzedzającą daną imprezę na Placu Zamkowym – wyjaśnia Marek Poznański.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jeśli w trakcie imprezy to życzę powodzenia hahahahahaa dopiero wtedy będzie tam korek hahahaa

  2. Włączcie myślenie 🙂 w dniach poprzedzajacych przeciez w trakcie imprezy nikt nie piści auta pomiędzy ludzi 🙂 Redaktor napisał źle i już 😀