Miasto uruchamia punkty wydawania paczek żywnościowych dla uchodźców z Ukrainy

paczka żywnościowa
Paczka żywnościowa | fot. Adobe Stock

Od wtorku na terenie Lublina zaczną funkcjonować dwa punkty wydawania paczek żywnościowych i suchego prowiantu osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie.

Paczki żywnościowe dla obywateli Ukrainy

Paczki żywnościowe i suchy prowiant wydawane będą od 8 marca w dwóch lokalizacjach na terenie Lublina. Pierwszy punkt znajduje się na terenie miasteczka ruchu drogowego przy Al. Zygmuntowskich 4 i czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00. Drugi znajduje się przy ul. Popiełuszki 35a i funkcjonował będzie od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-17.00 oraz w soboty w godz.10.00-12.00.

Jest to wspólna inicjatywa Miasta Lublin, Lubelskiego Społecznego Komitetu Pomocy Ukrainie i Stowarzyszenia Homo Faber oraz Caritas Archidiecezji Lubelskiej i Polskiego Czerwonego Krzyża.

Ważna informacja: w wyżej wymienionych miejscach nie będzie prowadzona zbiórka żywności od mieszkańców. Listę zbiórek organizowanych na terenie Lublina znajdziesz pod tym linkiem: https://spottedlublin.pl/punkty-zbiorki-dla-ukrainy-w-lublinie-lista-adresow-zweryfikowane/

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.