Miasto szuka chętnych przedsiębiorców. Chodzi o mobilne punkty na deptaku

DSC03215
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Jeszcze przed sezonem letnim na deptaku i pl. Litewskim pojawią się mobilne punkty z małą gastronomią oraz kwiatami. Ratusz szuka chętnych przedsiębiorców.

Mobilne punkty można było spotkać już w ubiegłym sezonie. Były to pojazdy typu riksza, w których sprzedawana była kawa. W tym roku miasto szuka przedsiębiorców, którzy będą chcieli ruszyć ze swoim biznesem w sześciu wyznaczonych lokalizacjach na deptaku i pl. Litewskim.

Przedsiębiorcy zostaną wyłonieni w przetargu ustnym, który odbędzie się już 9 kwietnia o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Lublin w Wydziale Gospodarowania Mieniem, pok. 701, VII piętro. Cena wywoławcza to 450 zł netto za jedno miejsce. Wygra ten co da więcej.

Aby wziąć udział w przetargu należy do 4 kwietnia wpłacić wadium w wysokości 450 zł na konto Urzędu Miasta Lublin dla każdego punktu oddzielnie poprzez wskazanie jego oznaczenia cyfrowego w tytule wpłaty. Zwycięzcy będą mogli już od 15 kwietnia zacząć swoją działalność w wygranych lokalizacjach.

Sześć lokalizacji podzielono na trzy strefy: A, B i C. Strefa A mieści się przy ul. Świętoduskiej (2 miejsca), strefa B przy ul. Wróblewskiego (2 miejsca) i strefa C przed budynkiem Galerii Centrum (2 miejsca).

Przedsiębiorcy będą mieli po 9 m/2 powierzchni i będą mogli prowadzić swój biznes w formie wózka/ roweru/ rikszy do sprzedaży artykułów spożywczych m.in. kawa, herbata, lemoniada, lody (z wyłączeniem alkoholu) lub sprzedaży kwiatów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.