Miasto szuka chętnych przedsiębiorców. Chodzi o mobilne punkty na deptaku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Jeszcze przed sezonem letnim na deptaku i pl. Litewskim pojawią się mobilne punkty z małą gastronomią oraz kwiatami. Ratusz szuka chętnych przedsiębiorców.

Mobilne punkty można było spotkać już w ubiegłym sezonie. Były to pojazdy typu riksza, w których sprzedawana była kawa. W tym roku miasto szuka przedsiębiorców, którzy będą chcieli ruszyć ze swoim biznesem w sześciu wyznaczonych lokalizacjach na deptaku i pl. Litewskim.

Przedsiębiorcy zostaną wyłonieni w przetargu ustnym, który odbędzie się już 9 kwietnia o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Lublin w Wydziale Gospodarowania Mieniem, pok. 701, VII piętro. Cena wywoławcza to 450 zł netto za jedno miejsce. Wygra ten co da więcej.

Aby wziąć udział w przetargu należy do 4 kwietnia wpłacić wadium w wysokości 450 zł na konto Urzędu Miasta Lublin dla każdego punktu oddzielnie poprzez wskazanie jego oznaczenia cyfrowego w tytule wpłaty. Zwycięzcy będą mogli już od 15 kwietnia zacząć swoją działalność w wygranych lokalizacjach.

Sześć lokalizacji podzielono na trzy strefy: A, B i C. Strefa A mieści się przy ul. Świętoduskiej (2 miejsca), strefa B przy ul. Wróblewskiego (2 miejsca) i strefa C przed budynkiem Galerii Centrum (2 miejsca).

Przedsiębiorcy będą mieli po 9 m/2 powierzchni i będą mogli prowadzić swój biznes w formie wózka/ roweru/ rikszy do sprzedaży artykułów spożywczych m.in. kawa, herbata, lemoniada, lody (z wyłączeniem alkoholu) lub sprzedaży kwiatów.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.