Miasto rozda darmowe bilety na na EURO U21 2017 w Lublinie. Sprawdź szczegóły

Arena Lublin
Stadion miejski Arena Lublin | fot. Dominik Wąsik

Wspaniała wiadomość dla tych, którym nie udało się nabyć biletów na mecze EURO U21 2017 w Lublinie. Miasto Lublin rozda kilka zaproszeń w konkursach.

 

Mowa tu o dwunastu podwójnych biletach na trzy mecze, które odbędą się w Lublinie. Miasto Lublin w dniu dzisiejszym ogłosi pierwszy konkurs na swoim facebook’owym profilu. Jak informują pracownicy, konkursu należy spodziewać się po godz. 14.

 

Dokładnych szczegółów, na czym będą polegać konkursy nie chcieli nam zdradzić. Wiadomo, że takich konkursów będzie cztery. Kolejne w najbliższych dniach.

 

Na każdy konkurs przypadnie trzy podwójne zaproszenia na każdy mecz, który odbędzie się na Arenie Lublin.

 

Przypominamy, że w Lublinie odbędzie się inauguracja i oficjalny mecz otwarcia turnieju – 16 czerwca na Arenie Lublin Polska zagra ze Słowacją. 19 czerwca Reprezentacja Polski zmierzy się na lubelskim stadionie ze Szwecją, a 22 czerwca w Lublinie zostanie rozegrany mecz Słowacja – Szwecja.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Miasto Lublin rozdawało w konkursie także wejściówki na trening reprezentacji, na który można było wejsc bez problemu bez wejściówki…. gratulujemy pomysłu na promocję….