Miasto poszukuje właścicieli znalezionych przedmiotów. Sprawdź, gdzie się zgłosić

Miasto poszukuje właścicieli znalezionych przedmiotów. Sprawdź, gdzie się zgłosić
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W Biurze Rzeczy Znalezionych w Urzędzie Miasta Lublin znajdują się wartościowe przedmioty, jakie zostały znalezione na terenie miasta. Zobacz, co jest na liście rzeczy znalezionych.

Badania z ostatnich lat dowodzą, że Polacy żyją coraz szybciej. Ciągle się gdzieś spieszymy, pospiesznie opuszczamy autobus lub trolejbus, zapatrzeni w telefon zapominamy o torbie leżącej na ławce w parku albo w drodze do domu, zmęczeni całym dniem w pracy, z kieszeni wypada nam portfel. Co się dzieje z rzeczami, które zostały znalezione w komunikacji publicznej lub na ławce w parku?

Miejscem, do którego trafiają przedmioty znalezione jest Biuro Rzeczy Znalezionych, które znajduje się w Wydziale Organizacji Urzędu przy ul. Dolna 3 Maja 5 w Lublinie. Takie biuro przyjmuje i przechowuje rzeczy znalezione na terenie miasta, a także jest zobowiązane do poszukiwania osób uprawnionych do odbioru rzeczy znalezionej i zawiadamiania ich o możliwości odzyskania zguby.

Pracownicy Biura Rzeczy Znalezionych przy ul. Dolna 3 Maja 5 starają się identyfikować i poszukiwać właścicieli przedmiotów. Kontaktują się drogą mailową lub dzwonią pod numery telefonów, znajdujące się na wizytówkach pozostawionych w teczkach i dokumentach oraz pod ostatnio wybierane numery w telefonach komórkowych, o ile jest to możliwe.

Wśród rzeczy znajdujących się w miejskiej placówce są następujące przedmioty (stan na dzień 31.12.2019r.):

* Czapka marki POC
* Kluczyk do samochodu marki BMW
* Pieniądze w walucie PLN
* Portfel
* Telefon komórkowy Motorola
* Telefon komórkowy Lenovo
* Telefon komórkowy LG
* Telefon komórkowy Iphone

Informacje o zagubionych rzeczach można uzyskać na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lublin, a także telefonicznie (tel. 81 466 1245) lub osobiście Wydział Organizacji Urzędu (pokój 3) przy ul. Dolna 3 Maja 5.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.