Miał prawo jazdy tylko 22 dni. Nie zauważył terenu zabudowanego i jadącego za nim BMW

68 151668
Zdjęcie ilustracyjne | fot. KWP Lublin

Zaledwie przez 22 dni cieszył się prawem jazdy 18-latek, który jadąc audi przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

​Utrata prawa jazdy, wysoki mandat i 10 punktów karnych to konsekwencje, które ponieśli trzej kierowcy, którzy w czwartek zostali zatrzymani w miejscowości Krzesimów za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym przez policjantów z ruchu drogowego.

Pierwszy to kierowca pojazdu audi – 18-latek z Łęcznej, który prawo jazdy miał od 22 dni. Na liczniku miał 104 km/h. Kolejny kierujący to również kierowca audi – 26-latek z Lublina, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 63 km/h. Na koniec na policyjne „video” nagrał się 29-latek z Łęcznej, który jadąc pojazdem marki Hyundai jechał za szybko o 54 km/h.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.