Mężczyzna zaczął tonąć, brat rzucił mu się na ratunek. Nie żyje dwóch braci

W zalewie w Biszczy w powiecie biłgorajskim odnaleziono ciała dwóch braci w wieku 22 i 25 lat. Jeden zaczął tonąć, drugi wskoczył mu na ratunek.

W piątek około godziny 18 -tej dyżurny Komendy Policji w Biłgoraju otrzymał informację o tym, że nad zalewem Biszcza-Żary dwóch młodych mężczyzn wskoczyło do wody i nie wypłynęło na powierzchnię.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młodzi mężczyźni , mieszkańcy gm. Aleksandrów odpoczywali ze znajomymi nad zalewem. Wspólnie z koleżankami wypłynęli rowerkiem wodnym na zbiornik. Kiedy znajdowali się na terenie tzw. łowiska jeden z nich postanowił wskoczyć do wody. W pewnym momencie zaczął wzywać pomocy wówczas drugi ruszył mu z pomocą. Po chwili obaj zniknęli pod wodą i nie wypłynęli.

Wezwane na pomoc służby ratownicze do późnych godzin nocnych prowadziły poszukiwania w wyniku, których odnalezione zostały ciała dwóch braci w wieku 22 i 25 lat. Ich rodzina otrzymała pomoc psychologa w KPP Biłgoraj. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia.

(fot. policja.pl)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.