Mężczyzna wyszedł zza zaparkowanego auta i wpadł pod pędzący samochód. Mimo długiej reanimacji, życia 29-latka nie udało się uratować

Potrącenie 29-latka, zginął na miejscu
Śmiertelne potrącenie mężczyzny. 29-latek mimo długiej reanimacji zginął na miejscu

Do śmiertelnego potrącenia pieszego doszło dzisiaj w miejscowości Strzyniec. Około godziny 12:30 na drodze krajowej DK-2 młody mężczyzna po tym jak wyszedł z zaparkowanego auta wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżającą Toyotę. Kierujący samochodem 64-latek nie miał szans na reakcję.

Kolejne tragiczne w skutkach zdarzenie drogowe

Dzisiaj około 12:30 na drodze krajowej DK-2 w miejscowości Styrzyniec doszło do śmiertelnego potrącenia 29-letniego mężczyzny. Wszedł on bezpośrednio na jezdnię pod nadjeżdżającą Toyotę, którą kierował 64-latek. Ustalenia poczynione przez policjantów wskazują, że młody człowiek, nagle wyszedł na jezdnię zza zaparkowanego samochodu, nie dając szans na reakcję kierowcy Toyoty.

Toyota potrąciła młodego mężczyznę
W miejscowości Strzyniec doszło do potrącenia. 29-latek zginął na miejscu

Pomimo prowadzonej reanimacji życia 29-letniego pieszego nie udało się uratować.. Czynności na miejscu wypadku wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Toyota uszkodzona w wyniku potrącenia meżczyzny
Śmiertelny wypadek z udziałem Toyoty. Młody mężczyzna nie przeżył

Apelujemy o więcej rozwagi, trzeźwe myślenie i prawidłową ocenę sytuacji, które dzieją się wokół nas z udziałem ruchu samochodowego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.