Mężczyzna leżał na torach. Przejechał po nim pociąg towarowy

IMG 20190306 153014
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Tereszpol Zaoręda. Maszynista nie zdążył wyhamować składu i pociąg przejechał po leżącym na torach mężczyźnie.

Do wypadku doszło w czwartek po godz. 16 w miejscowości Tereszpol Zaoręda w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło na torach kolejowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg towarowy przejechał po leżącym na torach mężczyźnie. Kiedy maszynista zauważył leżącego człowieka, próbował wyhamować skład, lecz było już za późno.

Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że potrącony 44-letni mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.