Mężczyzna biegał nago po ulicy. Był pod wpływem środków odurzających

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Chciał udowodnić swojej dziewczynie jak bardzo ją kocha, dlatego wyszedł nago na ulicę. Policjanci nie mogli nawiązać z nim kontaktu, ponieważ zmieszał amfetaminę z alkoholem.

Do nietypowego zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w samym centrum Lublina. Na al. Tysiąclecia policjanci zatrzymali mężczyznę, który biegał nago po środku ulicy. Jak informuje policja, mężczyzna miał na sobie tylko kaszkietówkę, saszetkę, jedną skarpetkę i buty.

Mężczyzna został obezwładniony i przewieziony do szpitala na oddział toksykologiczny, ponieważ policjanci nie mogli nawiązać z nim kontaktu – zachowywał się nienaturalnie. Przeprowadzone badania wykazały, że mężczyzna jest pod działaniem środków odurzających oraz alkoholu.

Policjanci sprawdzili również zawartość saszetki, którą nagi mężczyzna miał przy sobie w czasie zatrzymania. Tam ujawnili sporą ilość gotówki i narkotyki.

– Mężczyzna miał przy sobie 3 gramy amfetaminy. Usłyszał już zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Za to może grozić mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności – informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Zatrzymany 32-latek jest już znany policji. Już wcześniej był karany na posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przyjechał kilka dni temu do Lublina, bo na stałe pracuje za granicą.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 32-latek chciał udowodnić swojej dziewczynie, że bardzo ją kocha. Kupił butelkę alkoholu i zmieszał go z amfetaminą. Swoje wyznanie miłości zakończył na ulicy bez ubrań.

Źródło: lublin112.pl

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.