Meeting Of Styles w Lublinie

Przed nami kolejna edycja największego w Polsce wydarzenia street art graffiti. Po raz czwarty w Lublinie spotkają się writerzy z Warszawy, Wrocławia, Częstochowy, Radomia, Katowic, Szczecina, Bydgoszczy, Tarnobrzega. Spotkać też będzie można gości z Rosji, Ukrainy Włoch, Serbii, Niemiec, Belgii i Szwajcarii. Łącznie około 70 artystów, którzy umieszczą swoje dzieła na murze przy Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8). Dwudniowy maraton graffiti rozpocznie się 2 sierpnia o godz.10.

Meeting of Styles” to Międzynarodowy Festiwal Sztuki Graffiti, który wywodzi się z niemieckiego Festiwalu „Wall Street Meeting”. Główną ideą imprezy jest ukazanie graffiti jako jednego z rozwijających się kierunków sztuki w przestrzeni publicznej oraz dającym pole do twórczego działania młodym ludziom oraz rozwijania ich pasji i zainteresowań. W Lublinie Meeting Of Styles gości od 2011 roku najlepszych writerów z całej Polski i świata.

62533_815465165139433_1972397209992104229_nfot. facebook.com/MeetingOfStylesPoland

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.