Medykalia z WySPĄ 2017 Lublin. Zobacz zdjęcia z 1. dnia imprezy [GALERIA]

Medykalia2017 dzien1 43 min

Rozpoczął się maj, a wraz z nim studenckie święto, czyli Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Jako pierwszy swoje koncerty zorganizował Uniwersytet Medyczny wraz z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

 

Pierwszego dnia, czyli 5 maja, zagrali Pierre Nietzsche, Pasażer, Gieras, Tabu, Paluch, Sitek oraz Peja/Slums Attack. Impreza rozpoczęła się o 18:00, a studenci mogli bawić się do późnych godzin wieczornych. Tutaj znajdziecie zdjęcia z koncertów.

 

Tradycyjnie Medykalia organizowane są jeszcze drugiego i trzeciego dnia. W sobotę, 6 maja, przed publicznością zaprezentują się Daniel Frąk, Spring Rolls, Wasted, Romantycy Lekkich Obyczajów, Domowe Melodie czy Strachy Na Lachy.

 

Trzeciego dnia (niedziela, 7 maja) zagrają m.in. Martin Tone, Kamil Pankowski, Fresh Daniels, Cez Are Kane, Tom Swoon, C-Bool a także pochodzący z Holandii Burak Yeter.

 

Masz zdjęcia, którymi chciałbyś się pochwalić? Czekamy na Wasze foty z wydarzeń! Adres: [email protected]

Zdjęcia | fot. Jakub Pecio

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.