Od czwartku startują imprezy studenckie. Na początek Medykalia [rozkład godzinowy]

koncert muzyka ludzie na żywo
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Medykalia z WySPĄ rozpoczynają się w czwartek. Koncerty odbędą się tradycyjnie na terenie akademików Uniwersytetu Medycznego przy ul. Chodźki 15. Przedstawiamy program godzinowy koncertów.

 

W tym tygodniu rozpoczynają się pierwsze koncerty w ramach majowych imprez organizowanych przez samorządy lubelskich uczelni. Na początek imprezy organizowane przez studentów Uniwersytetu Medycznego i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji – Medykalia z WySPĄ 2017.

 

Medykalia rozpoczną się w czwartek – 4 maja. Miejscem koncertów i wydarzeń tradycyjnie są tereny akademików Uniwersytetu Medycznego przy ul. Chodźki 15. Tego dnia organizatorzy zaplanowali m.in. występ kabaretu PKS czy wielkie wspólne grillowanie.

 

Część koncertową zaplanowano na piątek – 5 maja. Wtedy też nastąpi oficjalne otwarcie imprezy. Zastępca prezydenta Krzysztof Komorski przekaże studentom symboliczne klucze do miasta. Tuż po części inauguracyjnej, czas na koncerty!

 

W pierwszej kolejności przed publicznością wystąpią miejscowi wykonawcy: Pierre Nietzsche, Pasażer, Gieras. Następnie znani wykonawcy: Tabu, Paluch, Sitek oraz Peja – Ryszard Andrzejewski i grupa Slums Attack.

 

W sobotę podobnie koncerty rozpoczną się od lokalnych zespołów: Daniel Frąk, Spring Rolls czy Wasted. Następnie studenci posłuchają Romantyków Lekkich Obyczajów, Domowych Melodii oraz gwiazdy imprezy – grupy Strachy na Lachy.

 

W niedzielę na scenie pojawią się m.in. Martin Tone, Kamil Pankowski oraz Fresh Daniels, Cez Are Kane, Tom Swoon, C-Bool a także pochodzący z Holandii Burak Yeter.

 

Godzinowy program koncertów – Medykalia 2017

Piątek – 5 maja

18:00 Pierre Nietzsche
18:30 Pasażer
19:10 Gieras
20:00 Tabu
21:00 Sitek
22:00 Paluch
23:00 Peja / Slums Attack

 

Sobota – 6 maja

18:00 Daniel Frąk
18:30 Spring Rolls
19:10 Wasted
20:00 Romantycy Lekkich Obyczajów
21:30 Domowe Melodie
23:00 Strachy na Lachy

 

Niedziela – 7 maja

18:00 Martin Tone
18:30 Kamil Pankowski
19:20 Fresh Daniels
20:00 Cez Are Kane
21:00 Tom Swoon
22:00 C-Bool
23:00 Gwiazda wieczoru: Burak Yeter

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.