Medykalia 2016 w Lublinie. Kto zagra podczas tegorocznej imprezy? [PROGRAM, ARTYŚCI]

Redfoo z duetu LMFAO zagra na Medykaliach 2016 | Zdjęcie ilustracji: youtube

LMFAO zagra na Medykaliach 2016. Kto jeszcze wystąpi na tegorocznej imprezie? Znamy już oficjalny line-up artystów tegorocznych Medykaliów w Lublinie.

Medykalia 2016 w Lublinie - plakatImpreza rozpocznie się 12 maja i potrwa do 15 maja. Medykalia będą jako drugie z kolei organizowanych majowych imprez studenckich w Lublinie.

Koncertom będą towarzyszyły inne wydarzenia, m.in. Dni Sportu, StrongMedyk, Bitwa na balony, Zumba, Poszukiwacze Skarbów, Spływ kajakowy, Trójbój piwny, Flanki. Jak co roku miejscem imprez będą tereny obok akademików przy ul. Chodźki w Lublinie.

W tym roku Medykalia organizują wspólnie Uniwersytet Medyczny, WSPA i WSSP.

LMFAO gwiazdą Medykaliów

LMFAO zagra na Medykaliach 2016. Redfoo to jeden z dwóch członków amerykańskiego duetu LMFAO, znanego z przebojów „Party Rock Anthem”, „Sexy and I Know It” oraz „Sorry For Party Rocking”.

WIDEO

Będzie to pierwszy koncert muzyka w Polsce w ramach tournee, gdzie odwiedzi również Dublin, Londyn, Zurych, Kijów, Mediolan, Antwerpię, Amsterdam i Paryż.

Kto jeszcze wystąpi podczas Medykaliów 2016 w Lublinie? Sprawdźmy to!

CZYTAJ WIĘCEJ

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.