Media Markt zwróci pieniądze za złoto siatkarzy w Rio

Media Markt zwróci pieniądze za złoto siatkarzy w Rio - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Jeśli nasi siatkarze zdobędą złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, to Media Markt zwróci klientom pieniądze za zakupy. To kolejna odsłona promocji „Odkryj w sobie Kibica”.

Głodni sukcesu i pełni zapału siatkarze, dodatkowo zmotywowani świetnym występem naszych piłkarzy, są gotowi do walki o złoto. W szansę na zwycięstwo polskiej reprezentacji w Rio de Janeiro wierzy Media Markt, który dla wszystkich kibiców przygotował siatkarską odsłonę promocji “Odkryj w sobie Kibica”.

Identyczną promocję sieć miała podczas piłkarskiego turnieju Euro 2016. Przypomnijmy, że podczas rozgrywek, jeśli Polska reprezentacja dostałaby się do półfinału, sklep oddałby pieniądze za zakupy klientom, którzy zrobili je podczas promocji.

Dzięki porażce Media Markt zaoszczędził miliony. Sieć nie zdradziła, ile osób zrobiło zakupy i zarejestrowało się na stronie sklepu. Lecz możemy domyślać się, że takich transakcji było tysiące.

Media Markt zwróci pieniądze za zakupy – jeśli siatkarze zdobędą złoto w Rio

Klienci, którzy zrobią zakupy w sieci w dniach 29 lipca – 4 sierpnia za minimum 500 złotych i zarejestrują swój paragon na stronie sklepu, będą mieli szansę na zwrot kosztów zakupów. Warunek jest jeden – polscy siatkarze muszą zdobyć złoto w Rio.

Czas na rejestrację upływa 5 sierpnia. Po zdobyciu złotego medalu Igrzysk Olimpijskich przez naszych siatkarzy, na każdego konsumenta, który zarejestrował swój paragon i spełnił warunki określone w regulaminie akcji, czeka zwrot pieniędzy za dokonane zakupy.

Dlaczego siatkówka?

Obok piłki nożnej to siatkówka jest najbardziej popularnym sportem wśród polskich kibiców. – Każdy turniej z udziałem naszych siatkarzy budzi niesamowite emocje, które postanowiliśmy podkręcić kolejną edycją akcji „Odkryj w sobie Kibica”. Jej futbolowa odsłona cieszyła się bardzo dużą popularnością i mamy nadzieję, że ten zapał pomoże teraz naszym siatkarzom – komentuje akcję Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt. – Wygrana w turnieju w Brazylii będzie niesamowitym sukcesem. Zwycięstwo biało-czerwonych będzie podwójnie ważne dla klientów sieci Media Markt, którzy otrzymają zwrot pieniędzy za zakupy.

(fot. materiały prasowe)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.