Mecz towarzyski na Arenie Lublin. Górnik Łęczna – Orły Engela

12 października 2014 r. o godzinie 16.00, na nowo otwartym stadionie Arena Lublin przy ulicy Krochmalnej, odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy Orłami Engela, a zawodnikami Górnika Łęczna. Na murawie Areny Lublin pojawi się wielu znanych piłkarzy, zaplanowane są liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Imprezę zakończy wyjątkowy pokaz sztucznych ogni. Wstęp na mecz jest wolny.

Kibice będą wpuszczani na stadion od godziny 14:30, a już od 16:00 na murawie Areny Lublin czekają na nas kolejne sportowe emocje. W meczu towarzyskim zmierzą się ze sobą Orły Engela i byli zawodnicy Górnika Łęczna. Na boisku pojawią się między innymi Radosław Majdan, Tomasz Kłos, Jacek Bąk, Tomasz Rząsa oraz Jacek Krzynówek.Wśród graczy Górnika zaprezentują się tacy zawodnicy jak Paweł Bugała, Mirosław Zagrodniczek, Sławomir Nazaruk, Grzegorz Bronowicki oraz Jakub Wierzchowski.

Stadion w Lublinie może być wykorzystywany na imprezy sportowe takiej rangi jak czwartkowy mecz Polska-Włochy czy mecze ligowe, a także koncerty, czy szereg imprez dla całych rodzin. To miejsce, w którym można spotkać się ze znajomymi, ale także miejsce spotkań rodzinnych. Chciałbym, aby wszyscy lublinianie traktowali go jako świetny obiekt do weekendowego wypoczynku i relaksu – powiedział Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin.

Organizatorzy dodatkowo przygotowali szereg atrakcji i konkursów z nagrodami. Mecz uświetni pokaz Trzykrotnego Mistrza Świata w Karate Tradycyjnym Daniela Iwanka, a także konkursy, zabawy, mnóstwo nagród.

Imprezę poprowadzą Marcin Prokop i Tomasz Jasina.

Wydarzenie zakończy się pokazem sztucznych ogni. Wstęp na mecz jest wolny.

1551703_785967514759709_6519908307875815413_n

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.