Mecz Cracovia – Lechia Gdańsk na Arenie Lublin. Będą utrudnienia w ruchu

arena lublin stadion miejski
Arena Lublin | fot. Dominik Wąsik

W piątek o godz. 20 na Arenie Lublin odbędzie się finałowy mecz w ramach Pucharu Polski pomiędzy Cracovią a Lechią Gdańsk. W rejonie stadionu mogą występować utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj o godzinie 20:00 na stadionie Arena Lublin przy ulicy Stadionowej 1 odbędzie się finał Pucharu Polski w piłce nożnej pomiędzy drużynami Cracovia i Lechia Gdańsk. W związku z wydarzeniem na ulicach przyległych do obiektu tj. Stadionowa, Lubelskiego Lipca ’80 mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu.

„Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwać będą lubelscy policjanci. Funkcjonariusze w razie potrzeby będą kierować mieszkańców na alternatywne trasy” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.