Mechanik przywłaszczył auto klientki. Był poszukiwany — z interwencji trafił do zakładu karnego

napis policja na masce samochodu
fot. Policja

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 33-letniego mechanika samochodowego po tym, jak w jego sprawie zadzwoniła jego klientka. Doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia co do odbioru pozostawionego mężczyźnie auta do naprawy.

Twierdził, że zgubił kluczyki

W środę dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące nieporozumienia pomiędzy zgłaszającą a mechanikiem samochodowym. Kobieta miała zostawić samochód do naprawy u 33-letniego mieszkańca gm. Jarczów. Chcąc odebrać od niego auto, ten odmówił jego wydania, ponieważ jak twierdził, zgubił do niego kluczyki.

Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres, pomogli zgłaszającej w odzyskaniu pojazdu. Jak się również okazało, mechanik był osobą poszukiwaną do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo przywłaszczenia. 33-latek został zatrzymany i trafił już do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.