Meble ze sklepu Ikea Lublin przewieziesz do domu samochodem na minuty

traficar ikea lublin samochód na minuty
MATERIAŁ PRASOWY

Przed sklepem IKEA w Lublinie pojawiły się samochody dostawcze na minuty. Dzięki temu klienci mogą wynająć auta i samodzielnie dowieźć swoje zakupy do mieszkania.

Z zakupami w Ikei najczęściej jest tak, że wchodzimy po jedną rzecz, a wychodzimy z pełnym koszykiem. A co, jeśli wpadnie nam w oko szafa lub sofa i chcielibyśmy ją mieć w domu jeszcze dziś? Albo okaże się, że kupiony materac nie mieści się nam w bagażniku czy autobusie komunikacji miejskiej?

Odpowiedzią mają być czekające pod sklepem Ikei samochody dostawcze działające w systemie car-sharingu, czyli współdzielenia (z jednego samochodu, na minuty, może korzystać wiele osób). Takim samochodem można przewieźć każdy mebel dostępny w sklepie.

Klienci sklepu Ikea w Lublinie, którzy będą chcieli skorzystać z usługi mają do dyspozycji 4 samochody marki Renault Kangoo Van. W Kangoo klienci mają do dyspozycji przestrzeń bagażową o wymiarach: 190 cm na 120 cm na 110 cm, a złożenie fotela pozwala zwiększyć jej długość do 290 cm.

– Można przewieźć każdy mebel dostępny w sklepie Ikei, nawet największe szafy Pax, które pakowane są w płaskie, ergonomiczne paczki – twierdzi Piotr Groński, prezes spółki Traficar.

Jak wypożyczyć samochód?

Aby wypożyczyć samochód trzeba najpierw zarejestrować się na stronie www.traficar.pl lub pobrać aplikację na telefon z systemem Android lub iOS i dokonać rejestracji bezpośrednio w aplikacji. Z usługi można skorzystać po autoryzacji konta, która podyktowana jest koniecznością weryfikacji ważności prawa jazdy.

Następnie należy odnaleźć samochód na mapie, zarezerwować go i w ciągu 15 min dotrzeć do auta. Aby otworzyć drzwi trzeba zeskanować umieszczony na samochodzie kod QR. Od tego momentu użytkownik może korzystać z usługi. Aby zakończyć wynajem samochodu należy zaparkować go w wyznaczonym miejscu pod sklepem IKEA.

Ile to kosztuje?

Opłaty za korzystanie z aut dostawczych Traficar to 80 groszy za każdy rozpoczęty kilometr jazdy, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Koszty za paliwo i opłaty za płatne strefy parkowania są już wliczone w cenę. Nie ma opłat abonamentowych, opłaty za rejestrację czy posiadanie konta.

Zamów i odbierz

IKEA w Lublinie przygotowała także coś dla osób, które chcą zaoszczędzić na czasie. To usługa ZAMÓW i ODBIERZ. Wystarczy wybrać produkty i zamówić je za pośrednictwem strony internetowej, a pracownik sklepu IKEA skompletuje zamówienie i przygotuje do odbioru.

Opłata to tylko 29 zł, bez żadnych ograniczeń wagowych i ilościowych. To idealna opcja dla wszystkich, którzy są zdecydowani na konkretne produkty z asortymentu IKEA i chcą sprawnie wykonać zakupy, bez konieczności chodzenia po sklepie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.