McLaren, Porsche, Lamborghini. Posiadacze luksusowych aut dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

lamborghini
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Już w tę sobotę, 4 grudnia, w Lublinie odbędzie się impreza dla wszystkich fanów luksusowych samochodów. Podczas wydarzenia będzie można wesprzeć Hospicjum im. Małego Księcia.

Akcja dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

„Zbieramy właścicieli supersamochodów takich jak Lamborghini, Ferrari czy McLaren, pasjonatów, którzy chcą pomagać i dzielić się pasją z innymi. Event charytatywny zorganizowany dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie ma na celu zebrać fanatyków motoryzacji, a jednocześnie pomoc potrzebującym. Będziemy zbierać zakrętki, suchy prowiant, słodycze i pieniądze do puszki odebranej od Hospicjum” – piszą organizatorzy wydarzenia.

Wśród zaproszonych gości, którzy potwierdzili swoją obecność w czasie eventu są m.in. Czuczi, Julia Zalewska, Katarzyna Bujakiewicz, Weronika Chromińska i Bartosz Graczyk. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do przyjścia, zrobienia sobie zdjęcia z luksusowymi autami oraz przybicia piątki z ich właścicielami. Dla najmłodszych przygotowano słodki poczęstunek.

Plan wydarzenia:

11:00 – 12:30 – parking zewnętrzny Galeria Olimp – wystawa aut
12:30 – 13:15 – przejazd przez miasto
13:15 – 15:00 – plac przed wejściem do Galerii Centrum (dawny „pedet” – ul. Kapucyńska – okolice placu Litewskiego) – wystawa aut

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.