McDonald's przy ul. Puławskiej zamknięty. Trwa remont restauracji

Do 30 czerwca potrwa remont lubelskiej restauracji McDonald’s przy ul. Puławskiej w Lublinie. W tym czasie lokal będzie zamknięty dla klientów.

 

„Restauracja McDonald’s w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia. Wkrótce ponowne otwarcie!” – taka informacja pojawiła się na drzwiach restauracji McDonald’s przy ul. Puławskiej.

 

W lokalu trwają prace remontowo-modernizacyjne. Zostanie wprowadzona zmiana systemu obsługi. Będzie polegała na rozdzieleniu funkcji zamawiania i odbioru produktów w oparciu o numery zamówienia. Przeobrażamy też restauracyjne zaplecze. Odnowiony McDonald’s ma przyciągać nowym wystrojem i wyższym komfortem.

 

Lokal planowo powinien zostać uruchomiony 1 lipca.

 

Pozostałe restauracje McDonald’s w Lublinie:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna/róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • al. Kraśnicka 130
  • Aleje Tysiąclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe
  • ul. Lipowa 13 / Lublin Plaza

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.