Matka znęcała się nad synem. Trafił do szpitala z raną ciętą

kajdanki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Policjanci zatrzymali 62-latkę z Chełma, która od kilku lat znęcała się nad swoim synem. W czasie jednej z awantur zraniła go nożem, przez co mężczyzna potrzebował pomocy medycznej.

W miniony weekend dyżurny otrzymał zgłoszenie o zranieniu nożem 34-letniego mieszkańca Chełma. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali jego 62-letnią matkę. Mężczyzna sam zgłosił się do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna.

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta od kilku lat znęcała się nad nim stosując przy tym przemoc psychiczną i fizyczną. Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie przedstawiono jej zarzuty znęcania się i spowodowania uszczerbku na zdrowiu.

Wobec 62-latki zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego oba czyny zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 5.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Matka próbowała tym nożem w końcu odciąć pępowinę łączącą ją ze swoim 34-letnim synkiem, ale jej ręka zadrżała. Ma w końcu kobieta swoje lata