Matka zabiła dwójkę dzieci i popełniła samobójstwo. Nie chciała ich oddać ojcu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Tragedia w Kopkach w woj. podkarpackim. Matka zaciągnęła dwójkę dzieci do łazienki, gdzie ich zabiła i popełniła samobójstwo. Nie chciała ich oddać ojcu.

Matka zabiła dzieci i odebrała sobie życie

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 14 w Kopkach koło Rudnika nad Sanem w woj. podkarpackim. W jednym z domów znaleziono ciała dwójki dzieci oraz kobiety.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta nie chciała oddać swoich dzieci ojcu, który wraz z kuratorem i nakazem sądu przybył po nie do miejsca ich zamieszkania. Sąd wydał postanowienie o przymusowym odebraniu dzieci matce.

30-letnia kobieta po rozmowie z kuratorem zamknęła się z 6-letnią córką i 5-letnim synem w łazience. Tam odebrała im życie, zadając ciosy nożem na całym ciele, po czym sama popełniła samobójstwo, kilka razy raniąc się w brzuch.

Wszystko wskazuje na tzw. samobójstwo rozszerzone. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

Źródło: RMF FM, Wyborcza Rzeszów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.