Matka kierowała autem z dzieckiem na kolanach. Wymusiła pierwszeństwo przejazdu

Matka prowadziła samochód z dzieckiem na kolanach
Matka prowadziła samochód z dzieckiem na kolanach | fot. nadesłane

W środę, w Kalinówce koło Lublina, na ulicy Malwowej kobieta prowadząca auto posadziła sobie na kolanach dziecko i tak jechała w kierunku Lublina.

Matka kierowała autem z dzieckiem na kolanach

Taką bardzo niebezpieczną sytuację nagrał jeden z przejeżdżających kierowców. Sytuacja miała miejsce w środę (15.09) na ul. Malwowej w Kalinówce koło Lublina. Z przekazanym nam informacji wynika, że kierująca fordem wyjechała z bocznej uliczki, wymuszając na innych kierowcach pierwszeństwo i poruszała się w kierunku ul. Piaseckiej.

„Mocne słowa cisną się na usta…!!! Ta kobieta (trudno nazwać „matką”) wyjechała z drogi podporządkowanej na główną bez ustąpienia pierwszeństwa, więc pojazdy jadące główną cudem ją ominęły. Dobrze, że nikt nie jechał z przeciwka. Zapewne powodem braku hamowania był około 4-letni pasażer na kolanach kierowcy… Brak wyobraźni i stworzenie poważnego niebezpieczeństwa dla dzieci i innych użytkowników ruchu” – pisze zbulwersowany czytelnik Marek.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. @Ada Tak, to normalne. Nie da się lecieć hulajnogą, nie ma wyjścia, musi jechać.

  2. A co powiedzieć o mamusi, która codziennie jedzie z córką na hulajnodze ? Odbiera dziecko z SP16 i zapitala na hulajnodze. Dziecko z pierwszej klasy. Czy to normalne ?